top of page

O nás

Firma Zv-Kov bola založená v roku1997 ako zákazková  kovovýroba. Na začiatku  sa  firma  zameriavala hlavne na zákazky zo ZŤS Lučenec a Kvosmalt  Fiľakovo. Od roku 2001 sa zameriava výlučne na zákazkovú  kovovýrobu,  ale tiež aj stolárstvo. Sídlo firmy a prevádzka je v obci Prša , konateľom je Jozef  Kováč. Zákazky a distribúciu produktov realizujeme prevažne na Slovensku a Maďarsku.

Orientácia

  • Spoločnosť sa orientuje predovšetkým na výrobu, distribúciu a predaj atypických stavebných zámočníckych prvkov (schodiská, zábradlia, balkónové systémy a terasy, oplotenia, brány, mreže, markízy, prístrešky apod.) z nerezu, hliníka, ocele, skla, dreva, polykarbonátu apod. Naša ďalšia špecializácia spočíva vo výrobe špecializovaných zámočníckych výrobkov. Hlavným zámerom je výroba  schodísk podľa požiadaviek zákazníka. Od zamerania ,návrhu až po samotnú realizáciu. Vyrábame všetky druhy schodísk.

Naša ponuka

Je to skutočne jedno či je to novo stavba alebo renovácia staršieho domu, vždy schodisko je dominantou interiéru/exteriéru/,preto že na schodisko sú kladené prevádzkové , bezpečnostné, technické, funkčné ale aj dresingové nároky, odporúčame vám klásť doraz na originalitu a  kvalitu schodiska. Vhodne nahrnuté schodisko by malo byť zaujímavé a dominantou miestnosti, tak aby sa hodil v danom mieste aj esteticky aj funkčne. Preto vám ponúkame 3D navrch vášho schodiska podľa vašich požiadaviek, použitých podkladov. Tento 3D návrh  dáva možnosť vidieť vaše schodisko ešte pred realizáciou a preto sa vieme dohodnúť o všetkých, detailoch od mier až po použitých materiáloch a farbu schodiska. Dodacia lehota: pohybuje sa to od 4-6 týždňov  od objednania diela. Uvedené lehoty sú dané výrobnou náročnosťou daného diela. Cena schodiska je stanovená na základe konkrétnych mier, použitých materiálov a náročnosti diela. Spôsob realizácie:  zaslaním mier a zadaní podkladov vám  vypracujeme cenovú ponuku aj s projektom daného schodiska. Po odsúhlasení zadanej cenovej ponuky je možné presné zamerať schodisko k výrobe a začať výrobu schodiska. 
Montáž schodiska: Po 4 až 6 týždňov je možnosť vykonať montáž schodiska. Doba montáže trvá od jedného dňa až po niekoľko dní, podľa náročnosti schodiska.
V prípade informácií nám môžete poslať mail, zavolať alebo vyplniť info formulár .

bottom of page